Nový investiční fond umění cílí na výnos 10 procent ročně
12. prosince 2023
Text Redakce ART+ | Foto Sýpka | Datum 15.10.2014
Obkladové kazety z pražského metra, tkané koberce Antonína Kybala, švýcarské náramkové hodinky Eterna Sonic, privátní karton Maxe Švabinského, objekt Jana Švankmajera a mnohé další. Tradičně kvalitní výběr poválečné moderny a předválečných i poválečných starožitností a designu v říjnovém katalogu Sýpky.
Jemná smyslově pojatá krajinomalba Rudolfa Kremličky z východního Slovenska. Atmosféra roku 1919.
Příjemně uvolněná privátní skica rigidního akademika Švabinského. Námět téměr voyérský, příznivá vyvolávací cena.
Designové obklady navrhované pro linku A pražského metra jejím hlavním architektem! V rámci aukčního trhu zcela ojedinělá nabídka. Možno pořídit celých 14 metrů čtverečních a obložit... Barevná kombinace zlatá, zlatavá champagne, zelinkavě zlatá.
Publikovaný surrealistický objekt Jana Švankmajera z poloviny 60. let, původem ze soukromé zahraniční kolekce. Vzhledem k dataci a koncentraci specifické autorské morbidity zcela výjimečná tržní nabídka. Objekty, které se dražily v posledních letech, byly vesměs zbrusu nové.
12. prosince 2023Milionových obrazů má Jindřich Štyrský na svém kontě již přes čtyři desítky, počítáno v českých korunách. V eurech však ještě žádný. Tuto situaci může zásadním způsobem změnit první prosincová středa, kdy se bude dražit autorovo vrcholně surrealistic...
5. prosince 2023O Karlovi Černém bylo v prvním pololetí letošního roku na aukcích hodně slyšet. Nyní se na trh dostává plátno patřící k nejmonumentálnějším autorovým dílům, které kdy byly draženy v aukci. O Karlův most se začne bojovat na 4,5 milionu korun bez provi...
23. listopadu 202312. prosince 2023
5. prosince 2023
23. listopadu 2023
25. dubna 2016
18. dubna 2016
20. října 2014